Inny punkt widzenia

Pokazujemy świat z perspektywy drona...

Witamy na stronie HIGHVISION

Czym się zajmujemy.
High Vision to firma usługowa koncentrująca się na wykonywaniu profesjonalnych usług takich jak:
Zdjęcia z drona i ziemi - Filmy z drona i ziemi - Sreaming Transmisje na żywo / live z drona i ziemi - Produkcja filmowa - Inspekcje z drona: fotograficzne i videograficzne - Inspekcje kamerą termowizyjną z drona i ziemi - Raporty termowizyjne.
Na co dzień w swojej pracy używamy zawansowanego technologicznie sprzętu. Do pracy w powietrzu wykorzystujemy Bezzałogowe Statki Powietrzne – drony. Świadczymy profesjonalne usługi branży filmowo-zdjęciowej. Mając na celu kompleksowość usług posiadamy również profesjonalny sprzęt naziemny typu: gimbal, steadicam, slider, kran kamerowy oraz urządzenia autorskie. Współpracujemy z firmami korporacyjnymi oraz jednostkami badawczymi nad nowymi rozwiązaniami w zakresie wykonywania inspekcji kamerą termowizyjną z wykorzystaniem drona. Wykonujemy raporty termowizyjne z powietrza i ziemi.
Wykorzystując drony do ujęć wideo, fotografii oraz inspekcji nasz zespół przeprowadza kompleksową ocenę miejsca wykonywania zlecenia. Tym samym zapewniamy załodze, osobom trzecim i ich mieniu bezpieczeństwo. Posiadamy świadectwo kwalifikacji UAVO oraz stosujemy się do wymagań Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Ponadto dbamy o należyty serwis naszych dronów wymagany przez gwaranta – ubezpieczyciela.
W produkcji i postprodukcji wideo nasz cel jest prosty – wychwytujemy kreatywne treści wykraczające poza to co oferują nasi konkurenci. Jest to możliwe z racji wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych o dużym udźwigu podnoszących zawansowany sprzęt do wykonywania zdjęć i filmów z drona. Kompleksowość naszych usług zapewnia system transmisji obrazu na żywo z drona i ziemi jednocześnie. Zastosowanie różnorodnego sprzętu naziemnego typu gimbal, steadicam, slider, kran kamerowy oraz urządzenia autorskie zapewniają niepowtarzalne ujęcia video.
Dokładność i precyzyjność są bardzo potrzebne podczas inspekcji. W przypadku inspekcji termowizyjnych z drona dysponujemy najbardziej zaawansowaną kamerą termowizyjną co sprawia, że nasze raporty termowizyjne są najwyższej jakości. Inspekcje wideo oraz fotograficzne zapewnia kamera o dużej matrycy oraz duży zoom optyczny połączony ze stabilizacją obrazu celem uchwycenia detali.
Na bieżąco modernizujemy nasz sprzęt oraz pracujemy nad rozwiązaniami autorskimi aby zapewnić oczekiwane rezultaty stawiane przez Państwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

ikona filmowanie

Filmowanie, zdjęcia oraz produkcja filmowa

Filmowanie z drona / Ujęcia z powietrza. Zdjęcia z drona / fotografia lotnicza
Wykorzystanie zaawansowanej technologicznie platformy latającej sprawia, że wykonywane przez nas ujęcia/filmy z drona oraz fotografia lotnicza pod względem oczekiwań może zostać użyta w różnych produkcjach – również telewizyjnych.

ikona raporty termowizyjne

Inspekcje, raporty termowizyjne.

Posiadany sprzęt w naszej firmie umożliwia inspekcje wideo oraz fotograficzną wysokiej jakości dzięki bardzo dobrej stabilizacji gimbala przy wysokich parametrach kamery podwieszonej pod dronem. Inspekcja wideo z drona pozwala na rejestrację materiału 4 K 3840 x 2160 px przy matrycy wielkości 1 cala.

ikona streaming

Transmisja na żywo. Streaming.

Transmisja na żywo/live z drona.
Do transmisji na żywo / live z drona wykorzystujemy mulitunkcyjną platformę latającą, która pozwala podwiesić różny sprzęt do rejestracji video. Transmisja z drona na żywo realizowana jest w jakości Full HD. Doświadczony operator gimbala skupia się na kadrowniu.


Witamy na stronie Highvision

Czym się zajmujemy.
High Vision to firma usługowa koncentrująca się na wykonywaniu profesjonalnych usług takich jak:
Zdjęcia z drona i ziemi - Filmy z drona i ziemi - Sreaming Transmisje na żywo / live z drona i ziemi - Produkcja filmowa - Inspekcje z drona: fotograficzne i videograficzne - Inspekcje kamerą termowizyjną z drona i ziemi - Raporty termowizyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Filmowanie, Zdjęcia Oraz Produkcja Filmowa

Filmowanie z drona / Ujęcia z powietrza. Zdjęcia z drona / fotografia lotnicza

Inspekcje, Raporty Termowizyjne

Posiadany sprzęt w naszej firmie umożliwia inspekcje wideo oraz fotograficzną wysokiej jakości dzięki bardzo dobrej stabilizacji gimbala przy wysokich parametrach kamery podwieszonej pod dronem.

streaming

Transmisja Na Żywo. Streaming.

Transmisja na żywo/live z drona.
Do transmisji na żywo / live z drona wykorzystujemy mulitunkcyjną platformę latającą, która pozwala podwiesić różny sprzęt do rejestracji video.


„Strefa drona” - warsztaty oraz latanie dronem

Nasza firma świadczy usługi wynajmu drona na Twoje wydarzenie (event, dni miasta, itp.). Wynajmując Nas zwiększa się atrakcyjność Twojej imprezy poprzez utworzenie „strefy drona”. Pod opieką doświadczonego operatora możliwe będzie wykonywanie lotów przez osoby zainteresowane powyżej 10 – tego roku życia. Opiekun w każdej chwili jest w stanie przejąć kontrole nad statkiem powietrznym poprzez połączone aparatury sterujące. Tym samym zapewniamy bezpieczeństwo dla osoby wykonującej lot oraz osób trzecich i ich mienia. Możemy przeprowadzić kompleksowe warsztaty z pilotażu dronem jak również zrobić wystawę profesjonalnego sprzętu i świadczyć informacje dla osób zainteresowanych innowacyjną technologią dronów.

"Strefa Drona" - Warsztaty oraz Latanie Dronem

Nasza firma świadczy usługi wynajmu drona na Twoje wydarzenie (event, dni miasta, itp.). Wynajmując Nas zwiększa się atrakcyjność Twojej imprezy poprzez utworzenie „strefy drona”. Pod opieką doświadczonego operatora możliwe będzie wykonywanie lotów przez osoby zainteresowane powyżej 10 – tego roku życia. 

Opinie Klientów

Świetna realizacja, profesjonalna, obsługa, polecam.

Mediagraf

Profesjonalna obsługa, wspaniały film, polecam.

Reklamowe.co

Polecam, super!!!

Marketing

Oferta Specjalna

Zapraszamy do skorzystania z promocji


Copyrights 2018. All rights reserved by Highvision

Designed by: www.mediagraf.com.pl


Copyrights 2018. All rights reserved by Highvision

Designed by: www.mediagraf.com.pl